Xubnaha GSH Menu

 

SN. Magaca Xildhibaanka (MP Name)
1 Abdalla Boss Ahmed
2 Abdalla Haji Ali Ahmed
3 Abdi Abdullahi Mohamed
4 Abdi Ahmed Duhulow
5 Abdi Ali Hassan 
6 Abdi Hashi Abdullahi
7 Abdi Moalim Aden 
8 Abdirahman Mohamud Hussein
9 Mohamed Abdi Mohamed
10 Abdi-aziz Abdullahi Mohamed 
11 Omar Ali Isak (Balash)
12 Abdiaziz Sheikh Yusuf
13 Abdibare Yusuf Jabril 
14 Abdifatah Nor Matan
15 Abdigafar Mohamed Omaar
16 Abdihakim Ige Gulled
17 Abdikafi Moalim Hassan
18 Abdiladif Musse Nur
19 Abdinasir Garane Mohamed
20 Abdinasir Mohamed Abdulle
21 Abdinasir Mohamed Ali
22 Abdirahim Abdi Abikar
23 Abdirahman Abdi Osman 
24 Abdirahman Aden Ibrahim (Ibbi)
25 Abdirahman Ahmed Suge
26 Abdirahman Ibrahim Ali (Shirar) 
27 Abdirahman Kulmiye Hersi
28 Abdirahman Mohamud Ataye
29 Abdirashid Haji Deerow
30 Abdirashid Mohamed Hidig
31 Abdirizak Dahir Mohamud 
32 Abdirizak Osman Hassan
33 Abdisamad Mohamud Hassan
34 Abdisatar Sh.Abdisalam Sh.Hassan Barsane
35 Abdiwahab Ugas Hussein Ugas Khalif 
36 Abdiwahid Abdullahi Jama
37 Abdiweli Ibrahim Sheikh Mudey
38 Abdow Mah Farah
39 Abdukadir Aden Nur
40 Abdulkadir Abdi Hashi
41 Abdulkadir Ali Omar
42 Abdukadir Moalim Nor
43 Abdulkadir Mohamed Adan
44 Abdulkadir Osoble Ali
45 Abdulkadir Sheikh Ali Ibrahim
46 Abdulkadir Sheikh Hanafi
47 Abdullahi Abdi Garun
48 Abdullahi Abyan Nor
49 Abdullahi Ahmed Hussein 
50 Abdullahi Ali Ahmed
51 Abdullahi Ali Mohamud Mohamed
52 Abdullahi Bile Nor
53 Abdullahi Godah Barre
54 Abdullahi Haji Dayib
55 Abdullahi Hassan Roble
56 Abdullahi Hussein Ali (Abdalla)
57 Abdullahi Jama Hussein
58 Abdullahi Mohamed Adan 
59 Abdikarim Dahir Hirsi
60 Abdullahi Mohamed Isse
61 Abdullahi Olad Roble
62 Abdullahi Omar Abshir
63 Abdullahi Osman Dualle
64 Mohamed Ali Daheeye
65 Abdullahi Sheikh Ismail
66 Abdullahi Yusuf Ali
67 Abdullahi Yusuf Hassan
68 Abdurahman Hosh Jibril
69 Aden Ibrahim Dhayow
70 Aden Mohamed Nor (Seransor)
71 Aden Sadik Mohamed
72 Adil Shegow Sagar
73 Ahmed Abi Aden
74 Ahmed Aden Abdirahman 
75 Ahmed Aden Ahmed
76 Ahmed Dhimbil Roble 
77 Ahmed Duale Gelle (Haf)
78 Ahmed Gedi Jumale
79 Ahmed Haji Mohamed (Taaw)
80 Ahmed Hussein Hassan
81 Ahmed Ismail Mohamed
82 Dr Mohamed Aden Waaberi
83 Ahmed Mayow Abdulle
84 Ahmed Osman Ibrahim
85 Ali Aden Hussein 
86 Ali Ahmed Mohamed 
87 Ali Hassan Guyow
88 Yusuf Mohamed Ali
89 Ali Nur Hussein Ali
90 Ali Sheikh Mohamed Nor
91 Ali Yusuf Osman
92 Amina Mohamed Abdi
93 Amina Omar Jama
94 Asad Mohamed Yusuf
95 Asha Haji Elmi
96 Asha-kos Mohamud Omar
97 Awais Abdullahi Ibrahim 
98 Barre Ugas Gedi Dhabar
99 Bashir Addow Alasow
100 Qaasim Mohamed Jama
101 Bibi Khalif Mohamed
102 Bishar Ugas Ibrahim
103 Bisharo Abdi Dirie
104 Botan Isse Alin
105 Buri’ Mohamed Hamza
106 Dahir Amin Jesow
107 Dahir Haji Gelle Farah
108 Dahir Hassan Abdi
109 Daud Abdikarim Sheikh Omar
110 Dunio Mohamed Ali
111 Faduma Odawa Rage
112 Fahma Ahmed Nor
113 Farah Sheikh Abdulkadir
114 Fatima Hassan Ali
115 Fatima Nor Mohamed 
116 Faysal Omar Gulled
117 Fowsiya Mohamed Sheikh
118 Habiba Mohamed Keir 
119 Halima Hassan Omar
120 Hamsa Sheikh Hussein
121 Abshir Hassan Abshir
122 Hassan Ibrahim Mohamed
123 Hassan Moalim Hussein
124 Hassan Moalim Mohamed 
125 Hassan Moalim Mohamud
126 Hassan Osman Hussein (Qoryoley)
127 Hirsi Aden Roble
128 His Hassan Adan
129 His Musse awal Ali
130 Sheik Ahmed Kosar Elmi
131 Hussein Arab Isse Haid
132 Abdullahi Hussein Mohamud
133 Hussein Mohamud Sheikh Hussein
134 Hussein Osman Hussein
135 Abdi Shire Jama
136 Ibrahim Ali Omar (Sheegow)
137 Ibrahim Hussein Ali Salah
138 Ibrahim Isak Yarow
139 Ibrahim Salah Daifulah
140 Ibrahim Sulaiman Haji Nor
141 Raabico Shiekh Nur
142 Isak Mohamed Mohamud 
143 Isgowe Derow Isak
144 Fowzia Yusuf Haji Adan
145 Issa Mohamed Ahmed (Gurase)
146 Isse Wehliye Malin
147 Jailani Nor Ikar Sheikh Sufi
148 Jama Ahmed Mohamud
149 Jamac Ahmed Mohamed (Jamac Oday)
150 Jamal Hassan Isma’il 
151 Jawahir Ahmed Elmi
152 Khadar Bihi Alin
153 Khadija Mohamed Diriye
154 Khalid Omar Ali
155 Khalif Mohamed Haji Hassan
156 Khalif Sheikh Abdullahi Dere
157 Lul Abdi Aden
158 Mahad Abdalla Awad
159 Mahad Mohamed Duale
160 Mahad Mohamed Salad
161 Mahdi Ali Osman
162 Mariam Arif Kasim 
163 Mariam Moalim Isak
164 Maryan Aweis Jama
165 Mayow Mustaf Hassan
166 Moalim Ali Adan
167 Mohamed Abdi Ali
168 Mohamed Abdi Hayir (Mareye)
169 Mohamed Abdi Mohamed (Gandi)
170 Mohamed Abdi Yusuf
171 Mohamed Abdullahi Hassan
172 Mohamed Abdullahi Hassan (Fadhayo)
173 Mohamed Abdullahi Kamil
174 Mohamed Abdulle Farah
175 Mohamed Abukar Islow
176 Mohamed Abdi Mohamed
177 Mohamed Ahmed Keynan
178 Mohamed Ahmed Kulan
179 Mohamed Ali Haga
180 Mohamed Ali Hussein
181 Mohamed Amin Hassan Abdullahi 
182 Ubah Tahlil Warsame 
183 Mohamed Hassan Adan
184 Mohamed Hassan Ibrahim (Qono)
185 Mohamed Hussein Isak (Afarale)
186 Liibaan Osman Abdirahman
187 Abdiweli Mohamed Ibrahim  (Habsade)
188 Mohamed Idle Gedi
189 Mohamed Isak Osman (Fanah)
190 Mohamed Ismail Shuriye
191 Mohamed Kerow Mohamed Yusuf
192 Said Mohamed Mohamud Haid
193 Mohamed Mohamud Ibrahim
194 Mohamed Mursal Borow
195 Mohamed Nureni Bakar
196 Mohamed Omar Aymoy
197 Mohamed Omar Dalha 
198 Mohamed Omar Mohamud 
199 Abdiweli Mohamed Qanyare 
200 Mohamed Rashid Mohamed
201 Mohamed Sheikh Adan (Hirale)
202 Mohamed Sheikh Osman Jawari
203 Abdirisak Mohamed Warsame
204 Mohamoud Ali Magan
205 Mohamud Abdi Hassan (Pecos)
206 Mohamud Ahmed Mohamud (Kulalihi)
207 Mohamud Hayir Ibrahim 
208 Dr Elmi Mohamud Nor
209 Mohamud Moalim Yahye
210 Mohamud Mohamed Bono
211 Mohamud Mohamed Gure
212 Mohamud Mohamed Jimale
213 Mumino Sheikh Omar
214 Muna Ibrahim Abikar
215 Mohamud Ali Dhuux
216 Musse Ahmed Ismail
217 Abdiaziz Abdullahi Yusuf
218 Mustaf Mukhtar Gudow
219 Mustaf Sheikh Ali Duhulow
220 Nadifa Mohamed Osman 
221 Naima Mohamed Ga’al
222 Nor Iidow Beyle 
223 Aden Mohamed Ali 
224 Nor Mohamud Hussein
225 Nor Farah Jama
226 Kasim Ali Nor
227 Ahmed Omar Islow Mohamed 
228 Omar Mohamud Mohamed (Filish)
229 Osman Aden Dhubow
230 Osman Elmi Boqore
231 Osman Haji Ali Nor
232 Osman Libah Ibrahim
233 Osman Mohamed Abdi (Dalo)
234 Osman Mohamed Abdullahi 
235 Osman Mohamud Mohamed (Dufle)
236 Osman Mukhtar Mohamed
237 Qadra Ahmed Ibrahim
238 Qali Ahmed Diriye
239 Ridwan Hirsi Mohamed 
240 Sa’dia Ares Isse
241 Sa’dia Omar Shegow
242 Ali Isse Nur
243 Mohamed hersi Dualle
244 Sahra Abdulkadir Abdirahman
245 Sahra Jama Ali Qoorsheel
246 Said Abdullahi Mohamed
247 Said Hassan Gedi
248 Said Mohamed Ali 
249 Sainab Mohamed Amir 
250 Salim Aliyow Ibrow
251 Saman Mohamed Sheikh Dahir
252 Samira Hassan Abdulle 
253 Saqo Adan Mohamed 
254 Saredo Mohamed Abdalla
255 Sayid Ali Abdukadir Moalim 
256 Abdulkadir Hassan Sheikh Aden
257 Sharif Mohamed Abdalla
258 Sharif Mohamed Sidi
259 Sharif Mohamed Hassan
260 Mukhtar Mo'alim Hassan 
261 Sheikh Aden Mohamed Nor
262 Sheikh Sha’ir Sheikh Mohamed
263 Shuriye Mumin Afrah
264 Farah Awad Jama 
265 Sidow Aden Abadir
266 Soyan Abdi Warsame
267 Suri Diriye Arab
268 Tahlil Abdi Mohamed 
269 Yakub Ali Mohamed
270 Yasin Abdi Sed 
271 Gulled Hassan Dirir
272 Yusuf Gelle Ugas
273 Yusuf Hayle Jumale
274 Yusuf Mohamed Ismail 
275 Zakarie Hussein Arreh

 

Xubnaha GSH Menu
SN. Magaca Xildhibaanada            Deegaan Doorasho
1 Xil. Bibi Khalif Mohamed Benadir
2 Xil. Fahma Ahmed Nur Benadir
3 Xil. Jeylani Nur Ikar Sh. Sufi Benadir
4 Xil. Khalid Maow Abdulkadir Benadir
5 Xil. Lutfi Sheriff Mohamed Omar Benadir
6 Xil. Mahad Aabdalla Aawad Benadir
7 Xil. Abdi Shire Jama  Galmudug
8 Xil. Abdiaziz Elmi Ali Galmudug
9 Xil. Abdihakim Moallim Ahmed Malin Galmudug
10 Xil. Abdikarim Khalif Abdi Dhalac Galmudug
11 Xil. Abdirahman Mohamed Hussein Galmudug
12 Xil. Abdisabir Nur Shurie Galmudug
13 Xil. Abdishakur Ali Mire Galmudug
14 Xil. Abdiwelli Mohamed Qanyare Galmudug
15 Xil. Abdulkadir Gafow Mohamud Galmudug
16 Xil. Abdullahi Ali Ahmed Galmudug
17 Xil. Ahmed Moallim Fiqi Ahmed Galmudug
18 Xil. Ali Ahmed Sharif Osman Galmudug
19 Xil. Dunio Mohamed Ali Galmudug
20 Xil. Farah Abdi Hassan  Galmudug
21 Xil. Hassan Moallim Mohamud Sh. Ali Galmudug
22 Xil. Hersi Aden Roble Galmudug
23 Xil. Hussein Qasim Yusuf Galmudug
24 Xil. Ikran Aden Absuge Galmudug
25 Xil. Kassim Mohamed Jama Galmudug
26 Xil. Mahad Mohamed Salad Galmudug
27 Xil. Mariam Arif Kassim Galmudug
28 Xil. Marian Mohamed Hussein Galmudug
29 Xil. Maryan Abdi Gedi Galmudug
30 Xil. Mohamed Abdulle Farah  Galmudug
31 Xil. Mohamed Ahmed Abtidoon Galmudug
32 Xil. Mustafa Sheikh Ali Duhulow Galmudug
33 Xil. Nadifa Farah Jama Galmudug
34 Xil. Naema Mohamed Gaal Galmudug
35 Xil. Sadiq Abdikraim Haji Ibrahim Galmudug
36 Xil. Sahro Omar Malin Galmudug
37 Xil. Said Nur Gariish Galmudug
38 Xil. Ubah Tahlil Warsame Galmudug
39 Xil. Warsame Mohamed Hassan Galmudug
40 Xil. Yusuf Hayle Jimalle Galmudug
41 Xil. Zakarie Hassan Sh. Ali Galmudug
42 Xil. Abdiaziz Salah Arman HirShabelle
43 Xil. Abdirizak Ahmed Mohamed (Jindi) HirShabelle
44 Xil. Abdirizak Omar Mohamed HirShabelle
45 Xil. Abdisatar Abdisalam Sh. Hassan Barsane HirShabelle
46 Xil. Abdulfatah Kasim Mohamud HirShabelle
47 Xil. Abdulkadir Arabow Ibrahim HirShabelle
48 Xil. Abdulkadir Osoble Ali HirShabelle
49 Xil. Abdullahi Godah Barre HirShabelle
50 Xil. Abdullahi Mohamed Ali  HirShabelle
51 Xil. Abdullahi Mohamed Nor HirShabelle
52 Xil. Abdullahi Olad Roble HirShabelle
53 Xil. Adan Ali Hassan HirShabelle
54 Xil. Ali Mohamed Omar HirShabelle
55 Xil. Amina Mohamed Abdi HirShabelle
56 Xil. Dahaba Susow Mohamud HirShabelle
57 Xil. Dahir Amin Jesow HirShabelle
58 Xil. Dr. Hussein Abdi Elmi HirShabelle
59 Xil. Drs. Maryan Ahmed Harun HirShabelle
60 Xil. Fadumma Farah Ibrahim HirShabelle
61 Xil. Farah Sheikh Abdulkadir HirShabelle
62 Xil. Farhia Mumin Ali HirShabelle
63 Xil. Farhiyo Mohamud Dhakane HirShabelle
64 Xil. His Hassan Adan HirShabelle
65 Xil. Khadija Mohamed Diriye HirShabelle
66 Xil. Khaliif Abdi Omar HirShabelle
67 Xil. Mina Hassan Mohamed HirShabelle
68 Xil. Mohamed Abdullahi Hassan HirShabelle
69 Xil. Mohamed Abukar Islaw HirShabelle
70 Xil. Mohamed Hassan Ibrahim (Qone) HirShabelle
71 Xil. Mohamed Omar Aimoy HirShabelle
72 Xil. Mohamud Abdirahman Sheikh Farah HirShabelle
73 Xil. Mohamud Abdullahi Ahmed HirShabelle
74 Xil. Mohamud Mohamed Jimale HirShabelle
75 Xil. Noor Iidow Beyle HirShabelle
76 Xil. Omar Osman Wasuge HirShabelle
77 Xil. Osman Mohamed Abdi HirShabelle
78 Xil. Samira Hassan Abdulle  HirShabelle
79 Xil. Yusuf Hussein Ahmed HirShabelle
80 Xil. Yusuf Ibrahim Afrah HirShabelle
81 Xil. Abdiaziz Abdilahi Mohamed (Hukun) Jubaland
82 Xil. Abdifatah Mohamed Ali Jubaland
83 Xil. Abdikadir Mohamed Osman (Faliije) Jubaland
84 Xil. Abdirahman Kulmiye Hersi Jubaland
85 Xil. Abdirashid Mohamed Hidig Jubaland
86 Xil. Abdukadir Aden Nur Jubaland
87 Xil. Abdulkadir Sh. Ali Ibraahim (Baqdaadi) Jubaland
88 Xil. Abdullahi Abukar Haji Jubaland
89 Xil. Abdullahi Mohamed Adan (Shaacir) Jubaland
90 Xil. Abdullahi Yusuf Hassan (Alankey) Jubaland
91 Xil. Adam Isak Ali Jubaland
92 Xil. Ahmed Osman Ibrahim Jubaland
93 Xil. Ali Mohamed Muse Jubaland
94 Xil. Ali Osman Hersi Jubaland
95 Xil. Daleys Hassan Adan Jubaland
96 Xil. Dr. Abdi Ali Hassan  Jubaland
97 Xil. Dr. Abdulaziz Abdullahi Yusuf (Dh.qol) Jubaland
98 Xil. Farhia Hassan Ahmed Jubaland
99 Xil. Hamza Sheikh - Hussein Olow Jubaland
100 Xil. Hashim Noor Aden Jubaland
101 Xil. Hassan Abdi Ismail Jubaland
102 Xil. Hawa Mohamed Adan Jubaland
103 Xil. Ibrahim Mohamed Hussein Bule Jubaland
104 Xil. Jibril Abdirashid Haji Jubaland
105 Xil. Leeban Osman Abdirahman Jubaland
106 Xil. Lul Abdi Aden Jubaland
107 Xil. Mariam Aweis Jama Jubaland
108 Xil. Mohamed Adam Moalim Ali Jubaland
109 Xil. Mohamed Ali Hussein Jubaland
110 Xil. Mohamed Ali Omar  Jubaland
111 Xil. Mohamed Hassan Idriss Jubaland
112 Xil. Mohamed Nur Iftin (Shambara) Jubaland
113 Xil. Mohammed Diriye Khalif Jubaland
114 Xil. Mohamud Abdullahi Siraji Jubaland
115 Xil. Mohamud Ali Magan Jubaland
116 Xil. Osman Libah Ibrahim Jubaland
117 Xil. Prof. Mohamed Abdi Mohamed Gandi Jubaland
118 Xil. Saadia Musa Abdullahi Jubaland
119 Xil. Sagal Abdirisak Isak Bihi Jubaland
120 Xil. Sahra Haji Hussein Ali Jubaland
121 Xil. Sahra Jama Ali  Jubaland
122 Xil. Sheikh Nur Mohamed Hassan Jubaland
123 Xil. Swaqar Ibrahim Abdalla Jubaland
124 Xil. Abdi Mohamud Mohamed (A.Yare Afdhub) Puntland
125 Xil. Abdillahi Bidhan Warsame Puntland
126 Xil. Abdinasir Seid Musse Puntland
127 Xil. Abdirahman Mohamed Abdulle Puntland
128 Xil. Abdirashid Dahir Gabobe Puntland
129 Xil. Abdirashid Mohamud Hassan Abdi Puntland
130 Xil. Abdulaziz Mohamed Mohamoud (Qambi) Puntland
131 Xil. Abdullahi Bile Nor Puntland
132 Xil. Ahmed Ismail Mohamed  Puntland
133 Xil. Ahmed Mohamed Ahmed Puntland
134 Xil. Ali Ahmed Jama Jangali Puntland
135 Xil. Ali Yusuf Ali Hosh Puntland
136 Xil. Anab Hassan Elmi Puntland
137 Xil. Burhan Adan Omar Puntland
138 Xil. Dahir Mohamud Muse  Puntland
139 Xil. Daud Mohamed Omar Puntland
140 Xil. Deko Said Hassan Puntland
141 Xil. Dhahar Ali Farah Puntland
142 Xil. Elmi Omar Elmi (Caynsane) Puntland
143 Xil. Faisal Abdille Guled Puntland
144 Xil. Hawa Yusuf Ahmed Puntland
145 Xil. Ikraam Yussuf Hirsi Puntland
146 Xil. Mohamed Abdikafi Mohamed Puntland
147 Xil. Mohamed Abdullahi Farah Puntland
148 Xil. Mohamud Ahmed Isse Puntland
149 Xil. Mohamud Hayir Ibrahim Puntland
150 Xil. Muse Ahmed Ismail Puntland
151 Xil. Omar Ismail Waaberi Puntland
152 Xil. Prof. Ahmed Ismail Shabel Puntland
153 Xil. Sadia Areis Isse Puntland
154 Xil. Sadik Hirsi Warfa Puntland
155 Xil. Sadiya Yasin Haji (Samatar) Puntland
156 Xil. Said Hussein Eid Puntland
157 Xil. Saido Mohamed Hassan  Puntland
158 Xil. Sharmarke Saleban Burale Puntland
159 Xil. Sulaiman Mohamud Hashi Puntland
160 Xil. Zakarie Mohamud Haji Abdi Puntland
161 Xil. Abdiaziz Hassan Mohamed SouthWest
162 Xil. Abdifatah Mohamed Ibrahim SouthWest
163 Xil. Abdirashid Mohamed Ahmed SouthWest
164 Xil. Abdiwahab Ugas Hussein Ugas Khalif SouthWest
165 Xil. Abdiweli Ibrahim Sh. Mudey SouthWest
166 Xil. Abdulkadir Hassan SheikhAden SouthWest
167 Xil. Abdullahi Hussein Ali (Abdalla) SouthWest
168 Xil. Abdullahi Omar Abshir SouthWest
169 Xil. Abdullahi Sh Ismail Ali SouthWest
170 Xil. Abdurahman Adan Ibrahim (Ibbi) SouthWest
171 Xil. Adan Ibrahim Dhayow SouthWest
172 Xil. Ahmed Haji Mohamed (Taaw) SouthWest
173 Xil. Ahmed Mayow Abdulle SouthWest
174 Xil. Ahmed Omar Islow SouthWest
175 Xil. Ali Abdi Osman SouthWest
176 Xil. Ali Aden Hussein SouthWest
177 Xil. Ali Sheikh Mohamed Nur SouthWest
178 Xil. Ali Yusuf Osman SouthWest
179 Xil. Amina Hassan Ali SouthWest
180 Xil. Amina Sheikh Osman SouthWest
181 Xil. Dahir Abdi Abdullahi (Dr. Go) SouthWest
182 Xil. Deka Hussein Hassan SouthWest
183 Xil. Fawzia Mohamed Sheikh  SouthWest
184 Xil. Hamza Said Hamza SouthWest
185 Xil. Hani Mohamed Aden SouthWest
186 Xil. Hanifa Mohamed Ibrahim SouthWest
187 Xil. Hassan Abdinur Abdi SouthWest
188 Xil. Hassan Ali Mohamed (Amardambe) SouthWest
189 Xil. Hassan Ibrahim Mohamed  SouthWest
190 Xil. Hassan Moalim Hussein SouthWest
191 Xil. Hassan Osman Hussein (Qoryooley) SouthWest
192 Xil. Hussein Mohamud Sheikh Hussein  SouthWest
193 Xil. Hussein Osman Hussein SouthWest
194 Xil. Ibrahim Issac Yarow SouthWest
195 Xil. Idiris Abdi Taktar SouthWest
196 Xil. Iman Abdullahi Ali SouthWest
197 Xil. Isak Mohamed Mohamud (Aboow) SouthWest
198 Xil. Isgowe Derow Issak SouthWest
199 Xil. Jawahir Adawe Abdi SouthWest
200 Xil. Khalif Sheikh Abdullahi Dere SouthWest
201 Xil. Marian Moalim Isak SouthWest
202 Xil. Moalim Ali Adan SouthWest
203 Xil. Mohamed Ahmed Mohamed(Garweyne) SouthWest
204 Xil. Mohamed Hussein Isak (Afaraale) SouthWest
205 Xil. Mohamed Issak Osman (Fanah) SouthWest
206 Xil. Mohamed Jama Mursal  SouthWest
207 Xil. Mohamed Mursal Mohamud (Boorow) SouthWest
208 Xil. Mohamed Mursal Sheikh Abdirahman SouthWest
209 Xil. Mohamed Nureni Bakar SouthWest
210 Xil. Mohamed Omar Dalha SouthWest
211 Xil. Mohamed Said Abdilahi SouthWest
212 Xil. Mohammad Sh. Osman Jawari SouthWest
213 Xil. Mohamud Moalim Yahya SouthWest
214 Xil. Mohamud Mohamed Bono SouthWest
215 Xil. Muna Sheikh Abu SouthWest
216 Xil. Nadifa Adan Isak SouthWest
217 Xil. Osman Haji Ali SouthWest
218 Xil. Prof. Salim Alio Ibro SouthWest
219 Xil. Rabaco Sheikh Nur SouthWest
220 Xil. Safio Hassan Nur SouthWest
221 Xil. Samra Ibrahim Omar SouthWest
222 Xil. Sandhere Mohamed Iftin SouthWest
223 Xil. Sareda Mohamed Abdalla SouthWest
224 Xil. Sayid-Ali Abdulkadir Moalim SouthWest
225 Xil. Sh. Shair Sh. Mohamed SouthWest
226 Xil. Sharif Mohamed Abdalla SouthWest
227 Xil. Sharif Shek Maye SouthWest
228 Xil. Sheikh Aden Mohamed Nur (Modobe) SouthWest
229 Xil. Yacqub Ali Mohamed SouthWest
230 Xil. Abdalla Haji-Ali Ahmed  Waqooyi Galbeed
231 Xil. Abdifatah Ismael Tahir Waqooyi Galbeed
232 Xil. Abdirahman Ahmed Suge Waqooyi Galbeed
233 Xil. Abdirahman Idan Yonis Waqooyi Galbeed
234 Xil. Abdirahman Mohamud Ateyeh Waqooyi Galbeed
235 Xil. Abdirisak Dahir Mohamud Waqooyi Galbeed
236 Xil. Abdo Mah Farah Waqooyi Galbeed
237 Xil. Abdullahi Osman Duale Waqooyi Galbeed
238 Xil. Ahmed Dhimbil Roble Waqooyi Galbeed
239 Xil. Ahmed Mohamed Jama Waqooyi Galbeed
240 Xil. Ahmed Mohamud Muhamed Waqooyi Galbeed
241 Xil. Amina Omar Jama Waqooyi Galbeed
242 Xil. Asho-Kos Mohamud Omar Waqooyi Galbeed
243 Xil. Bihi Iman Egeh Waqooyi Galbeed
244 Xil. Dr. Abdirahman Dualeh Beileh Waqooyi Galbeed
245 Xil. Dr. Elmi Mohamoud Nur Waqooyi Galbeed
246 Xil. Faduma Odawa Rage Waqooyi Galbeed
247 Xil. Fadumo Hassan Ali Waqooyi Galbeed
248 Xil. Faisal Omar Guled Waqooyi Galbeed
249 Xil. Fatih Said Hassan Waqooyi Galbeed
250 Xil. Fatima Ismail Hussain Waqooyi Galbeed
251 Xil. Fawzia Yusuf H. Adam Waqooyi Galbeed
252 Xil. Guleid Aidarus Egge Waqooyi Galbeed
253 Xil. Huda Axmed Cali Waqooyi Galbeed
254 Xil. Hussein Arab Essa Waqooyi Galbeed
255 Xil. Ismail Abdirahman  Sh. Bashiir Waqooyi Galbeed
256 Xil. Jama Mohamed Askar Waqooyi Galbeed
257 Xil. Jamal Hassan Ismail Waqooyi Galbeed
258 Xil. Khadra Mohamed Tukale Waqooyi Galbeed
259 Xil. Maryan Mohamud Isse Waqooyi Galbeed
260 Xil. Mohamed Abdi Hayir Mareye Waqooyi Galbeed
261 Xil. Mohamed Abdullahi Kamil Waqooyi Galbeed
262 Xil. Mohamed Ali Haga Waqooyi Galbeed
263 Xil. Mohamed Ibrahim Abdi Waqooyi Galbeed
264 Xil. Mohamed Omer Arteh Waqooyi Galbeed
265 Xil. Muse Said Jama (Lari) Waqooyi Galbeed
266 Xil. Nuriya Adan Isse Waqooyi Galbeed
267 Xil. Osman Elmi Boqore Waqooyi Galbeed
268 Xil. Said Mohamed Mohamud Haid Waqooyi Galbeed
269 Xil. Salah Ahmed Jama Waqooyi Galbeed
270 Xil. Suri Dirie Arab Waqooyi Galbeed
271 Xil. Yurub Ahmed Raabi Waqooyi Galbeed
272 Xil. Zahra Abdulkadir Abdirahman Waqooyi Galbeed
273 Xil. Zahra Yusuf Ige Waqooyi Galbeed
274 Xil. Zakarie Hussein Arreh Waqooyi Galbeed
275 Xil. Zaynab Mohamed Amir Waqooyi Galbeed
276 H.E. Hassan Sheikh Mohamud Xubin Sharafeed

Xubnaha GSH Menu

Xildhibaanada Golaha Shacabka oo loo eegayo Dumar iyo Rag

SN Jinsiga Xildhibaanka Tirada Boqoley %
1. Dumar 66 24%
2. Rag 209 76%
     Wadarta Guud 275 100%

 Xildhibaanada Golaha Shacabka, ayada oo la eegayo da'dooda

SN Kooxda Tirada Xildhibaanada Boqoley
1 Dhalinyaro [ilaa 39 Sano] 76 28%
2 Da' Dhexaad [40-60] 153 55%
3 Waayeel [Ka weyn 60 sano] 46 17%
Wadarta Guud 275 100%

 Xildhibaanada Golaha Shacabka oo loo kooxeeyey heerka aqoonta 

SN Kooxda Tirada Xildhibaanada Boqoley
1 Dugsi Sare (Secondary School) 60 21.8%
2 Diblooma (Diploma) 7 2.5%
3 Jaamici heerka 1aad (Bachelor Degree) 148 53.8%
4 Jaamici heerka 2aad (Master Degree) 52 18.9%
5 Jaamici heerka 3aad (PhD) 8 2.9%
Wadarta Guud 275 100%

 

Lasaco Tweets keenna

Wafdi uu hoggaaminayo Guddoomiyaha golaha Shacabka Jamhuuriyadda Soomaaliya oo uu qeyb ka yahay guddoomiyaha Baarla… https://t.co/P0vQAKIz05
Guddomiyaha Golaha Shacabka BJFS Mudane Maxamed Mursal Oo Wehlinaya Gudomiye Ku Xigeenka Kowaad ee Golaha Shacabka… https://t.co/S1P0BCdSs6
Guddoonka Labada Aqal ee Baarlamaanka Soomaaliya oo kulan la qaatay Wafdi ka socday EU-da. https://t.co/MHNtoZNeWS
Follow Golaha Shacabka BJFS on Twitter

RAADIN

© 2018 Golaha Shacabka,Baarlamaanka Jamhuuriyadda Federaalka Soomaaliya